пʼятниця, 15 січня 2016 р.

Яйця під забороною.

   Ізраїль тимчасово відмовився від українських яєць. Адже тамошні лікарі знайшли в продукті  сальмоненелу.
   Сальмонельоз – гостре інфекційне захворювання, яке вражає травневу систему людини. Найпоширеніші симптоми – запаморочення, підвищена температура, блювота та діарея. У важкій формі гарячковий стан може тривати до 5 днів. Зазвичай збудниками інфекції є тварини та птахи. Проте великий відсоток випадків заражень відбувається через продукти харчування.
   Хоча за останні два роки летальних випадків захворювання сальмонельозом в Дніпропетровській області зафіксовано не було, проте, статистика залишається невтішною. Представники державної санепідемслужби зазначають, за законом України, вони не мають права перевіряти поставки продуктів до магазинів, і можуть лише розслідувати випадки захворювання, коли лихо вже сталося. Кажуть, як правило, недобропорядним підприємцям лише виписують штрафи.
   Більшість українців тим часом від яєць відмовлятися не планують. Кажуть, постачальникам довіряють.
   Проте експерти зазначають, навіть, якщо м'ясо чи яйце було уражене, уникнути хвороби можна, якщо правильно приготувати продукти. Зокрема яйця треба їсти тільки круто звареними. Відмовитися необхідно від яєчні глазун’ї, а також звички пити сирі крашанки.
   Крім того, яйця та м'ясо треба купляти  лише в магазинах. Адже ризик зараження від базарних яєць значно вищий. Також слід звертати увагу на зовнішніх вигляд продуктів. І ніколи не купляти яйця з тріснутою шкаралупою. Пам’ятайте – ваше здоров’я залежить тільки від вас самих.