понеділок, 14 грудня 2015 р.

Открытие полицейского участка.

   На відкритті поліцейської дільниці були присутні голова м. Дніпропетровська Борис Філатов, директор Департаменту взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Дніпропетровської міськради Олександр Свіренко та начальник Дніпропетровського відділення поліції Михайло Куратченко.

   Урочисте зібрання відбулося в актовій залі ЗОШ № 40, де міський голова урочисто оголосив відкриття поліцейської дільниці та представив поліцейських, до яких місцеві мешканці можуть звертатись щодня з 08.00 до 22.00.
   На дільниці працюватимуть старші інспектори поліції Книш Сергій Володимирович, Кунах Валерій Валерійович та інспектор поліції Терновий Олександр Володимирович. Також на території селища Мирний працюватиме автопатруль, за яким закріплено 6 працівників поліції.   
   Молоді правоохоронці запевнили громадян, що готові прийти на допомогу у будь-який час доби. У кабінетах нового пункту поліції зроблено ремонт, вони обладнані меблями та необхідною оргтехнікою. На дільниці створено всі необхідні умови для комфортної роботи інспекторів та прийому громадян. Також для використання у роботі Борис Філатов подарував правоохоронцям принтер. Начальник Дніпропетровської поліції зазначив: «У людей не завжди є можливість приїхати до відділення поліції для подачі заяви. А коли правоохоронець буде знаходитися безпосередньо на території – кожен, хто потребує допомоги поліції, – отримає її якнайшвидше».
   Також Михайло Куратченко подякував голові міста за сприяння у відкритті поліцейської дільниці, за небайдужість та допомогу правоохоронцям.