субота, 12 грудня 2015 р.

Прем'єра фильму "Музы Днепра"

     Документальною стрічкою власного виробництва дніпропетровський Телетеатр відзначився в рік культури в Україні. Плід дев’ятимісячної кропіткої праці представили на розсуд своїм глядачам.
На прем'єрному показі "Муз Дніпра" побували і наші журналісти.
     В залі зібралися найвибагливіші шанувальники документального кіно й ті, хто цікавиться історією рідного Дніпропетровська. Спочатку лунають вступні слова від продюсеру стрічки "Музи Дніпра" Ольги Волошиної. Далі гасне світло й подорож у культурне життя нашого міста розпочато. Часовий проміжок від початку ХІХ століття й до наших днів, зізнається сценарист і режисер фільму Наталія Огородня, складно було вмістити в 39 хвилин. Скорочувати довелося по максиму, залишаючи найцікавіше та найневідоміше.
     Так, працюючи над "Музами Дніпра" Наталія відкрила і для себе і для глядача, чому все ж таки Дніпропетровськ - місто білої акації.
     Сама  ж сценарист і режисер позіціонує свою роботу так.
     Першим, мабуть найвибагливішим глядачем "Муз Дніпра" була власне їх продюсер. Зізнається, приємно вражена й підбором унікальних кадрів й вибором цікавих фактів про Дніпропетровськ культурний.
     А вже з наступного року стрічку "Музи Дніпра" презентуватимуть у школах міста й на телеканалах країни. Не пропустіть!