середа, 9 грудня 2015 р.

Знак пошани та вдячності.

   Знакову подію відзначили у Дніпропетровській Національній Металургійній Академії.
На кафедрі термічної обробки металів урочисто відкрили нову іменну аудиторію. Присвячена вона випускнику факультету Сергію Атанасову. Добра людина, розумний студент та успішний бізнесмен залишив яскравий відбиток в історії Академії. Однак, нажаль, він зарано пішов з життя. Тож на урочистому заході були присутні його родичі, університетські друзі та викладачі.
   Сергій був не єдиним Атанасовим, який відзначився в стінах академії. Цілих 3 покоління родини закінчували цей виш та й потім не забували про нього. Тож на урочисте відкриття завітав і ректор закладу аби особисто вшанувати пам’ять видатного випускника.
   Аудиторію було повністю відремонтовано та обладнано сучасними комп’ютерами та мультимедійним центром за кошти родини Атанасових. Аби допомогти Академії вдосконалювати навчальний процес у відповідності до вимог сучасності, - зазначив Василь Атанасов.
   Родичі Сергія вважають, що аудиторія стане чудовим знаком пошани та вдячності за все, що він зробив для Академії, а також допоможе готувати висококваліфіковані молоді кадри для потреб трубного виробництва.