понеділок, 28 грудня 2015 р.

Захищені захисники!

  У приміщенні дніпропетровської міськради пройшов форум за участі військовослужбовців.
Міський голова нагородив представників Збройних України та добровольчих батальйонів подяками та грамотами, а ще оголосив про створення  у міськраді підрозділу, який опікуватиметься військовими: вирішуватиме їхні проблеми та відстоюватиме інтереси.
   Тут і представники Збройних Сил України і добровольчих батальйонів. Всі завітали на форум. Розпочали з гімну, та хвилини мовчання у пам’ять про тих військових, що вже не з нами.
   А далі Борис Філатов нагородив військових почесними грамотами та подяками. Потиснув їм руки та подякував за службу. Квіти ж цим мужнім чоловікам урочисто вручили діти в патріотичному вбранні.
   Після того, як всі нагороди та квіти знайшли своїх героїв міський голова оголосив, у міськраді буде створено нове управління. Займатиметься воно учасниками бойових дій, воїнами АТО та волонтерами.
   А далі кожен військовослужбовець міг висловити свою думку та поговорити про те, що наболіло.  Озвучували і побажання, і пропозиції, а ще багато запитань. Деякі стосувалися саме роботи нового управління.
   Запрацює нове управління лише тоді, коли депутати нарешті зберуться на пленарне засідання, оберуть секретаря і займуться вирішенням нагальних питань. серед яких -  нова структура міської ради.