вівторок, 22 грудня 2015 р.

Квест для школьников.

   В центрі Дніпропетровська стріляли, мінували вокзал і… розгадували ребуси. Такий пригодницький та пізнавальний квест для дітлахів влаштувала Дніпропетровська поліція.
       Валерій – капітан команди синіх. Разом з друзями хлопець бере участь в першому поліцейському квесті. Збірну своєї школи обіцяє привести до перемоги. Бо ж до цієї події дітлахи вправно готувалися.
   Квест для малечі організувало управління національної поліції. Так вирішили познайомити дітлахів зі справжньою роботою захисників порядку. Для школярів влаштували пізнавальні лекції та цікаві ігри, вчили навіть шукати міни та надавати першу невідкладну допомогу. В квесті взяли участь 10 команд з різних шкіл міста. Взяти участь у змаганні запросили також і справжніх поліцейських.
   Школярів навіть навчали стріляти. Проте поцілити в яблучко з першого разу вдавалося не всім.
   Протягом всього квесту дітлахів супроводжували особливі помічники в уніформі. Вони за цей час стали справжніми наставниками для малечі. Разом з дітьми і бігали, і на складні питання-загадки відповідали. Капітан поліції, Олексій Іващенко головує в команді Сніжок. Зізнається, встигати за малечею непросто.  Тож намагається перевести дух під час розгадування ребусів.
   Наприкінці квесту всі разом підбивали результати. Рахували, яка команда набрала більше балів та виконала всі завдання за найкоротший час. На переможців чекали медалі. А солодкі подарунки отримали всі, без виключення, учасники змагання.