середа, 9 грудня 2015 р.

Нова влада – нове місто.

    Борис Філатов оприлюднив свої перші кроки на посаді міського голови  та розповів про нові кадрові призначення.
Також мер зустрівся з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку. Переговори пройшли у рамках проекту «Завершення будівництва метрополітену
   Свою роботу дніпропетровська підземка   розпочала ще наприкінці  грудня  1995-го. Збудували шість станцій та на цьому зупинилися і  вже 20 років  городяни чекають на завершення проекту. Та здається, довгоочікувана добудова вже не за горами. Відтак на робочій нараді міський голова зазначив, що відновити роботи та все ж добудувати три довгоочікувані гілки планують вже на початку наступного року. Наразі це питання для нової міської влади є пріоритетним, тому вже в лютому робота закипить, зазначив Борис Філатов.
В першу чергу планують добудувати центральну станцію, адже саме вона є головною артерією міста. Адже велика кількість інфраструктурних об’єктів Дніпропетровська знаходяться саме тут.
   У 2016 – му  за роботу керуючий апарат приступить у новому складі. Відтак, Борис Філатов розповів про кадрові зміни дніпропетровської міськради. На пост виконуючого обов’язки першого заступника міського голови назначено Дмитра Погребова. Міський голова зазначив, піддавати сумніву роботу минулої влади він не береться, але свою команду обиратиме наново.
   Одним з перших кроків у роботі міської влади стали  переговори  з керівництвом  Укрзалізниці. За результатами зустрічі домовилися про те, що на початку наступного року всі інженерні мережі та конструкції  знімуть з балансу залізниці та передадуть до міської комунальної власності. Відтак рахунки за водопостачання для населення мають помітно схуднути.
   На майбутнє у нового міського голови ще чимало планів. Приступити за роботу в повну силу планують після завершення усіх кадрових змін.