понеділок, 14 грудня 2015 р.

Подарунки з любов’ю.

   На фабриці Миколая трудиться близько двадцяти волонтерів. Кожного року помічники Святого збирають подарунки для дніпропетровської малечі з малозабезпечених родин. Цієї зими планують привітати рекордну кількість дітей.
Усі іграшки та солодощі до фабрики надходять від небайдужі містяни.
   На кожному пакунку є спеціальний стікер з ім’ям та віком малюка. Усі подарунки збирають індивідуально. Організатори говорять, кожен презент  вони формують з трьох обов’язкових компонентів: канцелярія, солодощі та іграшки. До акції долучилися усі небайдужі.
   Допомогти Святому Миколаю вирішила й Анна. Про таку акцію дівчина дізналася випадково від друга та вирішили допомогти. Говорить збирати подарунки не складно, головне робити все від щирого серця.
   Загалом цьогоріч планують привітати близько півтори тисячі дітлахів. Свято подарують малечі з малозабезпечених, багатодітних сімей та маленьким переселенцям. Розвозити презенти планують два дні 18 та 19 грудня. Організатори говорять, вільних рук їм дуже бракує.
   Подарувати шматочок щастя для малечі може кожен бажаючий. Фабрика Святого Миколая працюватиме до 17 грудня, за адресою вулиця Дмитра Донського 4. Організатори акції закликають – не залишайтеся байдужими.