понеділок, 21 грудня 2015 р.

Перші ялинки дніпропетровська.

   Перші ялинки дніпропетровська відкрито. На день Святого Миколая у Дніпропетьровську  урочисто засяяли дві новорічні красуні – у сквері біля облдержадміністрації та на площі Героїв майдану.
Свято відзначили танцями, співами, та новорічними розвагами.
   Тисячі вогників, будиночок Святого Миколая та безліч розваг – традиційне новорічне містечко у центральному сквері Дніпропетровська. Цьогоріч прикрашає розважальну зону зовсім незвична ялинка – конструкція, яка повинна привернути увагу суспільства до важливих проблем.
   Біля новорічної ялинки у сквері облаштували сцену – тут щодня впродовж  місяця проводитимуть розважальні заходи. На відкритті новорічного містечка гостей вітали співами, танцями та святковими постановами. На сцені веселилися безліч казкових героїв та навіть танцювальний колектив справжніх Дідів Морозів.
   Окрім розваг на головній сцені, у містечку є ще чимало цікавого – тут і онлайн зв’язок зі Святим Миколаєм, і різнокольорові дерева та звірі. Також тут можна долучитися і до благодійної акції.
   Не менш урочисто відкривали казкове містечко на площі Героїв Майдану. Тут на сцені розіграли казкову виставу до Дня Святого Миколая, у якій показали традиції та звичаї українського народу.
   У гості на свято завітав і міський голова Дніпропетровська.  Привітав городян  із Днем Святого Миколая та запалив найвищу ялинку міста.
   Таке святкування Дня Святого Миколая припало до душі усім. Дніпропетровці з задоволенням ділилися враженнями від концерту.
   Не обійшлося і без теплих слів – і дорослі, і діти бажали один одному усього найкращого.
   Така святкова атмосфера пануватиме в Дніпропетровську  до 19-го січня. Новорічні ялинки та вогники чекатимуть вас на площі героїв майдану та у сквері біля облдержадміністрації. Незабаром у місті відкриють  ще кілька казкових містечок.