понеділок, 7 грудня 2015 р.

Свято миру, добра та благодійності.

   Вперше у  Дніпропетровську відзначили День волонтера.
5-го  грудня це міжнародне свято завітало й до нашого міста. Фестиваль «Волонтери кольори добра» влаштували за підтримки обласної влади.  Культурна програма різноманітна: ярмарки,  конкурси та виступи гуртів.
   Допомагати армії, направляти військовослужбовцям  бронежилети, теплі речі чи провізію для таких, як Юля стало звичною справою. Дівчина займається волонтерською діяльністю вже більше року. Спочатку допомагала породіллям, яких доправляли до Дніпропетровська з зони АТО та на цьому не зупинилася. Говорить, серед волонтерів переважно жінки хоч робота  не з легких, та для них немає нічого неможливого.
   Основний символ волонтерів це відкрита долоня. Саме він став основою для прапора, що виготовили на згадку про свято. Стяг благодійників створювали всі:  від дорослих до малечі. Бажаючих залишити свій слід в історії волонтерського руху було чимало. Тож для усіх учасників флешмобу підготували одразу два полотна для творчості.
   Кожен хто хоч раз у житті протягнув руку допомоги вже волонтер. За останні два роки байдужим не залишився жоден житель Дніпропетровщини. Благодійною справою в області об’єднані понад 3 мільйонів людей.  Допомогти сиротам, людям з обмеженими фізичними можливостями чи військовослужбовцям – все це волонтерська діяльність.
   Почути один одного та бути не байдужими закликали й маленькі дніпропетровці. На святі дітлахи вперше  заспівали гімн волонтерів.