вівторок, 22 грудня 2015 р.

Жити в Україні за американські гроші.

   Здорожчав долар – збіднішали українці. Такий закон вже давно панує у нашій державі. Саме від стабільності зеленого залежить  добробут пересічного  українця. Однак останнім часом на це сподіватися не доводиться.
Курс долара в Україніневпинно повзе вгору. Наразі у Дніпропетровську його можна купити за 25 гривень, а продати за 24гривні і 5ть копійок. Експерти запевняють  зараз ситуація досить  стабільна і до кінця року  цей показник не змінитися.
   Але таке зміцнення національної валюти тимчасове і після новорічних свят фінансисти очікують здорожчання  долару.
   Але при всіх негативних факторах тиску на гривню – а це введення російських санкцій  на  ввіз українських товарів, військові дії та не привабливий для підприємців майбутній бюджет країни, обвальної девальвації  вітчизняної валюти експерти не прогнозують.
   На відміну від фінансистів мешканці Дніпропетровська  до відношень гривні з доларом  ставляться більш скептично і готуються до гіршого.
   Не зважаючи на  всі  фінансові труднощі,експерти закликають  не  панікувати, а якщо  маєте вільну гривню – зараз  саме час міняти її на долар, бо наразі американський зелений найдешевший.