четвер, 10 грудня 2015 р.

Знову за парту.

   Вимушені переселенці здобувають в Дніпропетровську нові знання та навіть професії.
Пані Наталя переїхала до Дніпропетровська більше року тому. Тікаючи від війни, жінка була змушена покинути  рідне місто Донецьк. Там залишила дім і  власний бізнес. Але Наталя не впала у відчай. Вирішила розпочати нову справу у чужому місті. Для здійснення планів жінці бракувало певної освіти і вона вирішила скористатися програмою для переселенців. Пішла на курси веб-дизайну.
   Створювати та просувати власні сайти в Інтернеті слухачів курсу навчав пан Андрій. Розповідає, новоспечені студенти сумлінно відвідували заняття та прагнули дізнатися якнайбільше. І хоча вивчати ай-ті починали з азів, вже наприкінці курсу вправно працювали з мовами програмування.
   Навчальні курси бухгалтерів та веб-дизайнерів для переселенців відкрили за ініціативою німецьких колег, фонду ДЖИ І Зет. Цей проект перший та поки що єдиний в Україні. Для слухачів заняття абсолютно безкоштовні. Долучитися запрошували всіх охочих.
   Наразі перші студенти вже закінчили навчання та отримали свої сертифікати. В центрі профтех освіти ж обіцяють цей курс не буде останнім. Там сподіваються, що проект знайде підтримку і діятиме надалі.