вівторок, 15 грудня 2015 р.

Фестиваль циркового мистецтва.

   На цирковому небі засяяли нові зірки. 5-тий Всеукраїнський дитячий фестиваль циркового мистецтва пройшов у Дніпропетровську
. Протягом трьох днів  колективи з усієї України демонстрували свої номери у різноманітних жанрах. На відбірковому турі побували й мої колеги. 
   Дитинство цієї дівчини пройшло в манежі. Її батьки - працівники Київського цирку. З малечку навчали Марію непростому ремеслу. І ось вона вже зірка. Радує глядачів своїми яскравими номерами. Зізнається, перед кожним виходом проводить свій ритуал для успішного виступу.
   А ось  тренер Марії   розповідає номери його вихованців незвичайні. Стався у пригоді досвід  європейських колег. 
   Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячих та юнацьких естрадно-циркових колективів вже вп’яте відчиняє свої двері для дітлахів з усієї країни. Організатори впевнені, такі заходять приносять свою користь. Діти не тільки знаходять нових друзів, переймають досвід  і підвищують свій власний рівень.
   Учасники виступали у різних жанрах: акробатика, повітряна акробатика, жонглювання тощо.  Журі оцінює  дітей за такими критеріями, як техніка виконання, артистизм та загальне враження від номеру. Але оцінювати дитину –справа не з легких.