середа, 9 грудня 2015 р.

Кубок радіо і Телебачення -2015.

У Дніпропетровську пройшов традиційний міні футбольний турнір Кубок радіо і Телебачення -2015.
У змаганнях взяли участь найкращі команди Дніпропетровщини, серед них були і представники екстра-ліги України.
   Турнір з міні-футболу «Кубок Радіо та Телебачення» був започаткований журналістами ще у 1997 році. Тоді у змаганнях брали участь виключно представники засобів масової інформації. Спочатку турнір був виключно  аніматорським, з роками претворився на професійний. Цьогоріч участь у Кубку взяли найсильніші команди Дніпропетровська: «Катеринославхліб», «Тайфун», «Оранж», «М’ясна традиція» та «Вібір дфс силовик».Також організатори запросили і представника екстра-ліги криворізький Приват.
   В іншому півфіналі «Катеринославхліб» переміг команду «Оранж» - 6-2.
У фіналі в першому таймі «Приват» забив три м’ячі, зламавши  ініціативу супротивника. Проте «Катеринославхліб» після перерви зміг переломити хід гри і зрівняв рахунок. 3-3 так і завершився поєдинок. В серії ж пенальті більщ вдалими були криворизьки футболісти .
Тож перехідний красень кубок на рік прямує до Кривого Рогу. На другому місці команда «Катеринославхліб», на третьому -  «Тайфун».
  Учасники змагань вважають експеримент із запрошенням представника екстра-ліги на чемпіонат мав позитивний результат.
  Наступний турнір «Кубок радіо та телебачення» відбудеться восени наступного року. А на  черговий тур чемпіоната Дніпропетровська  слід чекати  вже 13 грудня.