неділя, 15 листопада 2015 р.

Новий рівень IT сфери.

   Новий рівень IT сфери. Для Дніпропетровських студентів відкрив двері перший в області коворкінг центр.
Тут молодь зможе  безкоштовно відвідувати майстер-класи, працювати над своїми проектами та відпочивати. Такий проект створено за підтримки очільника області Валентина Різніченка.
   Три місяці роботи. Саме стільки часу організаторам знадобилось аби втілити ідеї про центр у життя. Зараз для молоді тут є усе необхідне. Вільна ВФ-зона, Інтернет,оргтехніка та екрани для презентацій. У свій вільний час сюди зможуть приходити ІТ-студенти – спілкуватись, обмінюватися досвідом та відвідувати майстер-класи.
   Молодь від такого центру просо у захваті. Тут для них обладнали дві робочі зони. Перша це - Тихий коворкінг – місце для майстер класів, інша ж зона для спілкування. Студенти говорять для них такий проект  дуже корисний. 
   Організатори проекту говорять, за IT сферою майбутнє нашої держави. А такий інноваційний простір, як коворкінг центр – кращий спосіб для  її розвитку.
   Одночасно в центрі зможуть працювати до сотні відвідувачів. Організатори впевненні кожен зацікавлений студент зможе знайти собі заняття до душі.