четвер, 19 листопада 2015 р.

ОСЕЛЯ ДЛЯ АТОШНИКА.

   Про свою нову оселю Махайло розповідає із радістю. Нещодавно чоловік демобілізувався і зрозумів – повертатися йому нікуди.
Декілька місяців він жив у побратимів та оббивав пороги кабінетів чиновників, аж поки не дізнався про центр допомоги бійцям АТО при Дніпропетровській облдержадміністрації. Тут йому допомогли - підшукали кімнату у гуртожитку, зробили ремонт.
   Хоча кімната  й маленька , але дуже затишна, а головне своя. Тут є все найнеобхідніше: стіл, стілець, ліжко, шафа. Грошей у Михайла  немає , він тільки оформлює  необхідні документи на виплати і поки не знайшов роботи. Обжити кімнату йому допомагає облдержадміністрація та центр допомоги бійцям АТО. Його координатор Наталія Шуліка передала чоловіку електрочайник, матрац, постільну білизну та навіть картину, яку намалювала її маленька донечка.
   Михайло вже звикає до нового помешкання та планує стати в чергу для отримання квартири. У 2015-му за рахунок  держбюджету вже придбали 39 квартир для учасників антитерористичної операції, на черзі – ще 37.