середа, 11 листопада 2015 р.

Останнє пленарне засідання.

   Депутати шостого скликання міськради провели своє останнє пленарне засідання. До сесійної зали наостанок завітали шістдесят шість самоурядовців.
Не гаючи часу вони  перейшли до порядку денного. Рішення приймали швидко і майже без обговорень. Зокрема депутати підтримали і важливі соціальні проекти.  Наприклад, дорозподілили кошти на програму «Безпечне місто». Загалом з міського бюджету на неї виділили тридцять мільйонів. Десять з них саме на цій сесії.
   Дійшовши до організаційних питань депутати злагодженість втратили. Так і не змогли проголосувати за створення Державного архітектурно-будівельного контролю. А далі вже не хотіли підтримувати й інші проекти проекту. Жваві суперечки викликали земельні питання. В які входили й рішення з надання землі бійцям АТО.
   Все ж рішення про надання дозволу на розроблення пректів землеустрою для двалцяти чотирьох учасників АТО та їхніх сімей прийняли. І дійшовши згоди в інших питаннях земельного блоку -  сесію завершили. У такому складі вони приймали рішення востаннє. Наступного разу збереться вже новий депутатський корпус. Галина Булавка зазначала, загалом представники цього скликання прийняли багато важливих рішень. Підкреслила, тільки у цьому році за рахунок додаткових коштів  вдалося виділити багато грошей на матеріальну допомогу Дніпропетровцям – більше шести мільйонів. Від депутатів сьомого скликання виконуюча обов’язки міського голови очікує ще більшої ефективності – тому що їх буде лише шістдесят чотири – мовляв, налагодити комунікацію між собою буде легше.