пʼятниця, 20 листопада 2015 р.

Грип наступає.

   На календарі осінь, а це значить, що інфекційні хвороби не за горами. Дощ та сирість найкращі умови для їхнього  розповсюдження. Тож для того аби не стати постійним клієнтом у аптеці, дніпропетровцям варто подбати про власне здоров’я.
   Грип не дрімає тож і нам потрібно бути на сторожі. Перший спосіб попередити хворобу це вакцинація. Щеплення проти цієї недуги не входять до обов’язкової групи ін’єкцій. Але медики рекомендують, особливо керівникам підприємств, не забувати про вакцинацію співробітників.
   На цьому тижні на ОРВі та грип  у Дніпропетровську вже захворіло п'ятнадцять тисяч городян. Серед них близько 5 тисяч дітей. Медики  говорять епідеміологічний поріг не за горами. За прогнозами лікарів подолати його вдасться менше ніж за два місяці.
   Попередити краще аніж лікувати та якщо хвороба все ж захопила вас  зволікати не варто. Медики радять, при перших ознаках одразу звернутися до лікаря. Завдяки своєчасній профілактиці від недуги можна позбавитися вже за два тижні. У іншому ж разі є ризик отримати ускладнення.