понеділок, 2 листопада 2015 р.

Чи можна пити з-під крану? ( відео )

Дніпропетровці часто скаржаться на стан води. Та у Санепіслужбі запевняють - вона безпечна, здоров’ю та життю містян не загрожує. А от її якість доведеться покращувати самостійно. Як забезпечити чистою та корисною водою домашніх – далі у сюжеті.
Роман воду з крану пити не ризикує. Бо вона шкідлива для нашого організму – каже хлопець. В санепідслужбі запевняють, вода у Дніпропетровську, яка подається централізованими мережами, безпечна для життя та здоров’я людей. Що стосується якості, то її можна покращити встановивши очисні системи.
Та якщо ви вже встановили очисну систему, то за нею потрібно слідкувати. Адже якщо не проводити заміну фільтрів для води, це призведе до страшних наслідків.
Щоб дізнатись якість води, яка тече з ваших кранів, її треба здати до лабораторії. Та коштуватиме це приблизно 400 гривень. Якщо в ній знайдуть шкідливі бактерії, то вам вкрай необхідно встановлювати очисну систему. Та можна обійтись і без аналізів, а просто встановити фільтри та бути впевненим у тому, що ви вживаєте дійсно чисту та корисну воду – радять в санепідслужбі.