середа, 4 листопада 2015 р.

Дніпропетровська облдержадміністрація на зв'язку! ( відео )

Відтепер функціонує новий формат спілкування із посадовцями - колективні звернення через мережу інтернет. Як вона працює та в чому її особливості -дізнавалися наші журналісти.
Спілкуватися із керівництвом Дніпропетровщини тепер можна і у всесвітньому павутинні. В облдержадміністрації запустили новий інтрнет портал. Черговий сайт створили аби покращити зворотній зв'язок із жителями регіону,- повідомив радник голови ОДА Юрій Голик. Посадовець каже: у чинному законодавстві прописані тільки шляхи спілкування громадян із президентом та міськими радами. В нашому ж регіоні вирішили піти далі.
Завдяки цьому сайту усі жителі Дніпропетровщини можуть подати колективне звернння до голови облдержадміністрації. Для цього необхідно зареєструватися на інтренет - порталі та заповнити відповідну форму. В ній потрібно вказати питання, що вас хвилює та визначити кількість днів, протягом яких ваше звернення є активним та може набирати підписи. Сам Юрій Голик вважає це нововедення важливим для розвитку області.
На відміну від петицій, які повинні набрати 30 тисяч підписів для подальшого розгляду компетентними органами, такі колективні звернення до голови ОДА не мають ліміту. Тож комісія, яка збиратиметься раз на місяць, розглядатиме навіть такі проблеми, що набрали лише 1-2 підписи. Радник очільника області вважає: цей портал дозволить значно пришвидшити реагування адміністрації на потреби жителів Дніпропетровщини.