середа, 4 листопада 2015 р.

Рекордно коротке зібрання депутатів міськради пройшло у Дніпропетровську. ( відео )

Друге пленарне засідання 69-ої сесії знову не зібрало кворуму. Від реєстрації депутатів до закриття сесії пройшло 10 хвилин. Як дніпропетровські міські обранці намагалися працювати бачили наші журналісти.
На годиннику  десята. Найвідповідальніші  депутати  вже на робочих місцях. Однак їх кількості для повноцінної роботи міськради  не вистачило. На другому пленарному  засіданні 69-ої сесії  Дніпропетровської міськради зареєструвалося лише 58 обранців зі 118.  Це засідання  мало стати останнім для  депутатів  6 скликання. Планували розглянути  важливі для міста  земельні питання та питання бюджету, але за відсутності кворуму засідання закрили. Відповідальність за недопрацьовані  рішення та не розглянуті запити поки що залишається на  нині діючих міських депутатах. За законодавством, ще впродовж  місяця  вони мають право зібратися на позачергову сесію.
Тож, розслаблятися  діючому складу депутатського корпусу Дніпропетровської міської ради ще зарано. Вирішувати нагальні питання міста та відповідати  за них  вони мають доти, доки не будуть затверджені прізвища депутатів нового, сьомого скликання міськради.
Чекатимемо на рішення погоджувальної ради міськвиконкому, за підсумком якого стане відомо, чи збереться таки старий депутатський склад  на ще одну сесію Дніпропетровської міської ради.