вівторок, 3 листопада 2015 р.

АТО крізь приціл об’єктиву. ( відео )

Таку назву має нова виставка розміщена в приміщенні Дніпропетровського історичного музею. Колекція унікальних фотографій зі Сходу України, елементів спорядження та предметів побуту зможе яскраво показати життя на фронті. Докладніше – дізнавалися наші журналісти.
Поглянути на АТО крізь приціл об’єктиву. Впродовж листопада таку можливість мають відвідувачі Дніпропетровського історичного музею. На виставці, що організували учасники бойових дій, представлено 50 фотографій із зони АТО, Також, гості музею мають змогу роздивитись елементи військового спорядження та предметів солдатського побуту. Проте ця виставка вирізняється своєю унікальністю, - вважає Надія Капустіна.
На відкритті виставки були присутні сам автор фотографій та люди, які зображені на представлених світлинах. Вони охоче спілкувалися із гостями та ділилися спогадами про пережите на фронті.
Особливо вирізняються великі чорно – білі світлини. Їх спеціально виконали у форматі А2 та без яскравих кольорів аби підкреслити їхнє емоційне наповнення та показати людське обличчя простого солдата, - поділився автор фотографій Анатолій. Він каже : важко було обрати лише 50 адже за 10 місяців на війні матеріалу набралося значно більше.