понеділок, 30 листопада 2015 р.

Лідери за шкільними партами.

   Молодь напише нову стратегію розвитку Дніпропетровщини. Активісти підготують проекти у різноманітних категоріях: від спорту до бізнесу. Та всі вони будуть об’єднані однією метою – зробити Дніпропетровський регіон найбільш успішним в Україні.
   Понад три сотні молодих активістів зібрали разом, щоб дізнатися, які саме проблеми заважають розвитку особистості в Україні та, як іх вирішити. Планують, не просто вислухати пропозиції  – мрії та думки молоді обіцяють  перетворити в справжні проекти.
   Олександра – вчиться у 10му класі. Дівчина вже замислюється про те, ким стане після закінчення школи. Мріє про журналістику. А зараз, каже, намагається бути активною та розвивати свої лідерські якості, що в майбутньому допоможуть змінити її рідне місто на краще.
   Молодіжну сесію провели за підтримки голови Дніпропетровської облдержадміністрації, Валентина Резніченка. Влада не вперше запрошує активних містян до відкритого діалогу. Так, близько місяця тому підбили підсумки дорослої стратегічної сесії. Тоді активістами було запропоновано низку проектів. Деякі з них вже на шляху до реалізації.
   Завітали на подію і потенціальні меценати. Зокрема і столичні гості. Вони відмітили високий рівень активності мешканців Дніпропетровщини.
   Всі ідеї, створені під час молодіжної сесії, обіцяють вже скоро оформити в повноцінні проекти. А презентуватимуть їх широкому загалу, владі та меценатам вже 23го грудня.