пʼятниця, 20 листопада 2015 р.

Не будь байдужим...

   Війна змінює людей назавжди. Тим, хто пройшов випробування боями важко адаптуватися до мирного життя. Відтак, сьогодні завдання медиків та спільноти – зробити все можливе, аби демобілізовані військові влилися до соціуму, а не залишалися сам на сам із проблемами.
   Для прикладу  головний лікар Мечникова Сергій Риженко розповів про дніпропетровця, який пережив поранення та успішну операцію. Однак довгий час страждав від нічних жахів та головного болю. Нерозуміння з боку сім’ї та друзів викликало агресію. Думав навіть про самогубство. Однак, на щастя, психологи змогли допомогти демобілізованому бійцю.
   Для того, щоб військові отримували кваліфіковану психологічну допомогу просто необхідно створити розвинений реабілітаційний центр,- зазначив Сергій Риженко,  де  професійні медики допомагатимуть  бійцям  повернутися до  мирного життя.  Кожен з них має право почати новий шлях, відкрити для себе нові горизонти.  У приклад  цього головний лікар  розповідає про  полковника Думанського, який в свій час отримав важке поранення в живіт, одужав та  пішов в політику.
   Відтак, очільник лікарні Мечникова закликає усіх жителів Дніпропетровська не бути байдужими та відноситися до бійців із розумінням.