понеділок, 2 листопада 2015 р.

Безкоштовну вакцинацію від поліомієліту проводять на Дніпропетровщині. ( відео )

Для цього в область нещодавно завезли французьку вакцину. Щеплення малечі робитимуть у 3 етапи. Перший вже розпочато.
Поліомієліт – гостре інфекційне захворювання, воно вражає спинний мозок та нервову систему дитини. Найстрашніше, що, навіть у 21 сторіччі – лікування не існує. І єдина можливість убезпечити дітей від страшної хвороби – зробити щеплення.
Та протягом останнього року в Україні гостро постала проблема нестачі вакцини.
Батьки та лікарі били на сполох. За 9 місяців цього року рівень вакцинації серед дитячого населення катастрофічно низький.
На допомогу Україні прийшло представництво ЮНІСЕФ. Французьку вакцину закупили на кошти Канади. І за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації препарати вже завезли до лікарень.
Тимофію рік та 9 місяців, сьогодні йому зробили щеплення від поліомієліту. Батько малюка розповідає, як тільки дізнався, що вакцина вже є – одразу прийшов з Тимком до лікарні.
Проте далеко не всі батьки зважуються робити щеплення своїм дітям, хвилюються через побічні ефекти, та можливі ускладнення. Та лікар-імунолог, Олена Філіна, батьків заспокоює. Каже, побічні ефекти можливі, за ними треба слідкувати, але хвилюватися не варто. Бо ж єдиний спосіб убезпечити дітей від страшного захворювання – зробити щеплення.
Провести повну вакцинацію дитячого населення лікарі планують до кінця року.