вівторок, 17 листопада 2015 р.

Захворювання легень.

   Задишка та кашель  - перші симптоми хронічного захворювання легень. В нашій області вони досить розповсюджені. Майже півтора відсотки містян страждає від цієї недуги.
   Проблема не нова та актуальна. Хронічні захворювання легень в нашій області досить розповсюджені. На роботу дихальної системи  впливають кліматичні умови та забрудненість атмосфери шкідливими викидами промисловості. Та в першу чергу у зону ризику потрапляють курці. Лікарі говорять хвороба розвивається не з першої сигарети, вона має накопичувальний ефект. Тому й до лікарні люди не поспішають. Перші симптомі такі як ранковий кашель курців не насторожує до лікарні звертаються тільки після задишки.
   Переважно хвороба проявляється після сорока років. Та її можна не лише вилікувати, а й попередити. Для цього достатньо пройти профілактичну діагностику. Вже понад 15 років на базі міської лікарні №6 її безкоштовно проводять усім бажаючим. Сюди до діагностичного кабінету звертаються люди з усієї області.
   Також на базі лікарні планують відкрити реабілітаційний центр. Тут проводитимуть дихальну гімнастику та вправи з оздоровлення дихальної системи.