понеділок, 16 листопада 2015 р.

Дніпропетровськ в безпеці.

   Дніпропетровськ в безпеці. Кандидати до лав нової поліції міста продовжують своє навчання.
    Майбутні патрульні щоденно займаються аби бути готовими до будь – якого розвитку подій. Від звичайної перевірки документів до затримання озброєної особи.
Зовсім скоро  на вулиці Дніпропетровська  вийдуть нові поліцейські. А поки що кандидати до лав  нової структури продовжують свою підготовку в стінах Державного Університету Внутрішніх справ.  Лише за 2 місяці хлопці та дівчата повинні перекваліфікуватися з лікарів та менеджерів на правоохоронців. В цьому їм допомагають викладачі, юристи та професійні тренери.
   Олександр Комісаров – інструктор з тактичної підготовки поліцейських зазначає: на практиці відпрацьовують усі набуті навички. Кожний рух розбирають досконально аби досягти справжнього професіоналізму. Майбутніх копів навчають правильно діяти на вулиці та у приміщенні. Від їхнього розташування в просторі до затримання правопорушника та доставки його до райвідділу. Розпочати роботу нова  поліція Дніпропетровська планує вже наприкінці грудня. Однак право одягти  форму правоохоронця отримають лише найкращі. 
   Майбутні поліцейські задоволені тим, як проходить навчання. Кажуть: складно та виснажливо, але вони знали куди йдуть. Тож під час занять викладаються на повну, аби бути готовими до будь – яких труднощів.
   Відтак, кандидатам залишається ще місяць важких занять і тренувань. Перші результати роботи правоохоронців оновленого зразка мешканці Дніпропетровська побачать вже у грудні.