четвер, 12 листопада 2015 р.

Мужні, сильні та стильні.

   Мужні, сильні та стильні.
Волонтери піклуються про бійців АТО і на передовій і в медичних закладах, часто допомагають повернутися і до мирного життя. Забезпечують хлопців найнеобхіднішим та і про зовнішній вигляд військових не забувають - допомагають бійцям  з зачісками.
   Альберт зазвичай стриже себе самостійно -  часто і товариші просять привести їхнє волосся до ладу. З машинкою дружить, але говорить на потилиці чуба стригти не зручно. Приїхав сьогодні до військового шпиталю підлікуватися, а тут гарна звістка – у гості йдуть перукарі.
   Що прийдуть перукарі стало хорошою звісткою і для Романа.  Адже зазвичай підстригатися доводиться в польових умовах. Ділиться, така допомога завжди приємна. 
   Майя – перукар і волонтер. Раніше допомагала хлопцям на передовій. Спочатку привозила домашню їжу, а потім вже і підстригати почала. Зараз з іншими небайдужими та перукарськими інструментами їздить по лікарнях Дніпропетровська. Жінка радіє, що знайшла однодумців. Тепер вони допомагають бійцям разом.
   Такі акції  проводитимуть у Дніпропетровську щомісяця, говорить Майя. А за запрошенням готові завітати до бійців у будь-яку лікарню.