четвер, 19 листопада 2015 р.

Фестиваль дизайну Корова.

   Олена – професійно займається графічним дизайном. Дівчина відповідає за оформлення шоколадних подарунків для малечі.
Та зізнається, все одно творчості їй не вистачає. Тож намагається постійно пробувати щось нове. На фестивалі міжнародного дизайну Олена представляє декілька своїх плакатів.
   Фестиваль дизайну Корова в Дніпропетровську проводять вже 12й раз. Цьогоріч географію значно розширили і представили роботи митців зі всього світу: з Китаю, Ірану, Ізраїлю, Греції, Сполучених Штатів, Японії.
   Серед конкурсантів оберуть переможців у декількох категоріях.
Інтернаціональний на фестивалі не тільки склад учасників, а і склад журі. Визначити кращих з кращих запросили особливого гостя – ізраїльського дизайнера, Алона Разгоура. В Дніпропетровську Пан Алон не вперше. Він вважає  цю подію  знаковою не тільки для України, але й  для професіонального співтовариства дизайнерів  всього світу.
   На мою думку, Фестиваль особливий, тому що учасники, дизайнери, намагаються зробити щось цікаве, неповторне. І цей захід присвячений не тільки дизайну але і миру, життю. Люди зі всього світу бажають бути частиною цього проекту.
   Фестиваль проходить у приміщенні Дніпропетровської центральної бібліотеки. Експозиція триватиме до 22го листопада включно. Вхід вільний.