понеділок, 2 листопада 2015 р.

Хеловін по- Дніпропетровськи. ( відео )

Цими вихідними привиди, вампіри, перевертні та інша погань, що розважалася у місті не лякала пересічних городян. Навпаки – люди отримали масу позитивних емоцій від незвичних костюмів та гриму. Адже над створенням цікавих образів працювала ціла команда професіоналів.
Ніч всіх святих. Саме так офіційно називається Хеловін. Свято, що з’явилося у 16му сторіччі в Ірландії, зараз популярне в усіх куточках планети. Українська молодь не відстає від світових трендів. Тож, за останні кілька років привиди на автобусних зупинках та відьми у кав’ярнях вже стали більш – менш звичним явищем. Однак, підібрати та створити насправді яскравий образ – задача не з легких. Тож цього року команда професійних барберів та гримерів допомагала дніпропетровцям перетворитися на улюбленого персонажа.
Хеловін в барбершопі перетворили на таке собі свято в святі. Окрім створення образу, організатори радували своїх клієнтів напоями, живою музикою та приємною атмосферою.
Ілля каже, їхній майстер Андрій – справжній спеціаліст із гриму. Адже працював у багатьох проектах. Тепер же – допомагає барберам створювати незабутні образи. Сам Андрій вважає – під час створення найкращого образу потрібно відштовхуватися від клієнта та його зовнішності.
Барбери кажуть –  підібрати та створити образ – це мистецтво. Адже вони не просто роблять зачіску та мейк –ап. Вони – створюють приємну чоловічу атмосферу аби їхні гості були задоволені усім. Від зачіски і до настрою.