вівторок, 6 жовтня 2015 р.

ProZorro вражає першими результатами. ( відео )

Дніпропетровська облдержадміністрація використовує систему онлайн закупівель лише місяць. Однак, економію, як то кажуть, видно неозброєним оком. Докладніше, про роботу системи дізнавалися мої колеги.
ProZorri фінанси Дніпропетровщини. Систему онлайн закупівель, запустили на Дніпропетровщині лише  наприкінці серпня. І вона вже вражає своєю ефективністю. Аукціонний підхід до торгівлі дозволяє обрати найкраще поєднання ціни та якості товару. Впродовж місяця платформу використовували для проведення різноманітних торгів на держзакупівлі. Вже провели 74 тендери загальним кошторисом більше двохсот мільйонів гривень. А такий аукціонний підхід дозволив області заощадити 5 мільйонів бюджетних коштів.
Згідно із законом, на систему ProZorro повинні будуть перейти усі підприємці України. В силу він вступить 1-го січня 2016 року. Тож, завчасний перехід Дніпропетровщини на цю платформу - що ініціював Валентин Резніченко,  піде регіону тільки на користь -впевнені в облдержадміністрації. Адже, завдяки цьому наші бізнесмени оволодіють системою не в останній момент - говорить радник гоови ОДА Юрій Голік. Тож закликає усіх підприємців області зареєструватися на ProZorro. А перші результати чудово підтверджують ефективність системи.
Однак  знайшлися такі бізнесмени, які зустріли нововведення вороже. Хтось не повірив у ефективність, а хтось банально не схотів змінювати звичний хід роботи. Тож від реєстрації на інтернет – сайті відмовились.
Відтак, система ProZorro є не тільки зручним для користування інтернет – ресурсом, а й черговим кроком до відкритості регіональних бюджетів - говорить посадовець. Адже, будь – які громадські організації чи окремі люди можуть особисто дізнатися: на що саме витрачають їхні податки.  Саму ж систему  розробники будуть  доопрацьовувати  та покращувати  для її більшої ефективності та зручності.