пʼятниця, 16 жовтня 2015 р.

Дніпропетровський марафон слави. ( відео )

Забіг присвятили нещодавньому Дню захисника України. Таким чином, молодь та працівники лікарні імені Мечникова віддали шану усім героям нашої країни,- каже очільник ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко. Як саме проходив марафон – дізнавалися мої колеги.
Марафон Слави від Монументу Слави. В Дніпропетровську провели забіг, який присвятили Дню захисника України, що відзначали 14 жовтня.. Більше сотні людей, серед яких були студенти та лікарі, прийшли, аби віддати шану пам’яті усім українським героям, що захищали та захищають рідну землю.
Марафон влаштували не тільки за аби вшанувати минуле, а й для  того, щоб покращити майбутнє України. Адже зараз, українцям просто необхідно об’єднатися - говорять головний лікар Мечникова.
Організатори та учасники заходу задоволенні, як самим маршем так і новим державним святом. Його вважають  більш злободенним та актуальним. І, до того ж, більш патріотичним.
По завершенню заходу учасники повернулися до звичних справ. Студенти пішли отримувати знання. А лікарі ОКЛ ім. Мечникова – відправилися і далі рятувати життя поранених бійців АТО.