пʼятниця, 2 жовтня 2015 р.

Боротьба за нову Україну. ( відео )

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко разом із командою представив нову громадську організацію «Рух проти корупції». Чим займатимуться та за що боротимуться активісти – дізнавались мої колеги.
Корупціонери під прицілом. «Рух проти корупції» зареєстрований та починає діяти.  Про це заявив голова загальнонаціональної всеукраїнської організації – Валентин Наливайченко. Першочергово  команда  ставить перед собою доволі серйозні завдання.
Нардеп та член громадської організації «Рух проти корупції» Єгор Фірсов зазначив: їхня команда розробила цілу методологію для ефективної боротьби. Одним із прийомів стане збір та оприлюднення досьє на корупціонерів. Зокрема й на Дніпропетровщині.  Щоб вивести знахабнілих чиновників на чисту воду.
Також команда Всеукраїнської антикорупційної організації  зустрілась із Дніпропетровською громадськістю. Представили  свою  програму та запропонували усім охочім до них долучитись. Адже тільки небайдужі люди зможуть зупинити загребущі руки можновладців,   викорінити   корупцію та нарешті почати будувати нову Україну.