пʼятниця, 9 жовтня 2015 р.

Картини зі світу науки. ( відео )

У Дніпропетровському художньому музеї відкрили незвичну виставку. В експозиції представлені фотографії з різних наукових галузей.
Роботи видатних вчених з понад 80 інститутів Товариства ім. Макса Планка вже побували у багатьох країнах світу. Унікальна можливість побачити на фотографіях дивовижні явища науки випала і дніпропетровцям. В чому секрет загадкових зображень знають наші журналісти.
Світ науки цікавий та таємничий. Але вчені долають межу непізнаного. Щоб показати ті дивовижні процеси, з якими вони постійно зіштовхуються, науковці створили унікальні фотографії. На них зображені різноманітні явища біології, медицини, астрономії та багатьох інших наукових галузей. Знімки роблять за допомогою різноманітних мікроскопів та методом комп’ютерного моделювання.
Організатори виставки впевнені, представлені експонати це не тільки гарні зображення, а й корисні знання. Кожна фотографія розповідає про цікаве та унікальне явище. Тож побачити різноманітні наукові процеси, зображені на знімках, варто не лише науковцям.
Виставку представили в багатьох країнах світу. Організатори кажуть, фотографії користуються великим успіхом. В Україні експозицію представили же у семи обласних центрах.  Та залишаться унікальні знімки саме у Дніпропетровську.
Відвідувачі в захваті від такої незвичної виставки. Кажуть, вперше бачать подібні фотографії. Дуже здивовані тим, як майстрам вдалось точно зафіксувати рідкі наукові процеси.
Побачити унікальні зображення загадкового світу науки може кожен бажаючий. Працюватиме незвична експозиція у Художньому музеї до 18-го листопада.