четвер, 22 жовтня 2015 р.

На вулиці стає дедалі холодніше. ( відео )

Тож все більше людей починають хворіти. Лише за останній тиждень до медиків звернулось близько 4 тисяч дніпропетровців. Та припускають, що кількість тих, хто занедужав більша. Адже українці звикли лікуватись самостійно. Як вберегти себе від вірусів - поради досвіччених медиків - слухали наші журналісти.
Наталя та члени її родини часто хворіють.  Жінка жаліється - медикаменти дуже дорогі, тому сім’я зазвичай лікується народними методами. Говорить,  собі та домашнім із радістю зробила би щеплення від грипу, та вакцина їй не по кишені.
Та спеціалісти запевняють, без щеплення не обійтись. Бо грип дуже небезпечний  передусім своїми наслідками. Ускладнення може призвести до хвороби багатьох органів. Тож радять все ж придбати один раз вакцину, аби потім не довелось витрачати набагато більше грошей на ліки.
Також лікарі радять проводити профілактику. Адже вірусів багато, і зараз існує найвища загроза захворіти. Тож перестрахуватись не зайве.
Лікарка наголошує - Захворіти може кожен, але якщо подбати про своє здоров’я, зробити щеплення, постійно проводити профілактику, то можна вберегти себе від багатьох хвороб.