пʼятниця, 16 жовтня 2015 р.

Великий фініш. ( відео )

На вулиці Робочій завершили ремонтні роботи. Рух транспорту повністю відновлено:автомобілям дороги відкрито, а трамваї знову прямують вже звичним шляхом. Про урочисте відкриття у сюжеті Юлії Шевченко.
Новеньке дорожнє покриття блищить на сонці. Трамвайні колії – оновлені. Два місяці ремонтних робіт – і Робоча вже знову готова до експлуатації.
Дев’яносто три мільйони гривень. Більше дев’яноста тисяч квадратних метрів нового тришарового асфальту. Сто тридцять каналізаційних колодязів. Більше чотирьох тисяч метрів нового бордюру. Дві тисячі метрів нових трамвайних щляхів. А ще освітлення, озеленення та розмітка, що світиться у темряві. Все це було вкладено у ремонт цієї магістралі. І ось воно – довгоочікуване  відкриття. Деякий час рух транспорту був часткову перекритий. Тепер же останні обмеження знято.
Робтники й посадовці говорять,  все зробили на совість, тож і прослужити це дорожнє покриття та оздоблення  вулиці має довго.
Саме цю вулицю для такої масштабної реконструкції обрали не випадково. Вона і щільно населена і стратегічно важлива.
Місцеві мешканці теж емоцій не приховують. Ремонтом задоволені:
До першого листопада вулицю Робочу обіцяють ще більше наблизити до Європейських стандартів. Тут зроблять вело доріжки та переходи для людей з вадами зору. А ще додаткове озеленення. На все це з обласного бюджету виділили додаткові кошти. Про містян на візках теж подбали. Попіклувалися, аби бордюри мали необхідну висоту і не перешкоджали руху людей з обмеженими можливостями.