четвер, 8 жовтня 2015 р.

Вони побували під обстрілами, пройшли Дебальцеве, Мар'їнку та Піски, вижили, але потребують ремонту. ( відео )

Друге життя військовим автівкам дарує Дніпропетровський волонтер. Він за свої кошти лагодить машини та повертає їх бійцям в зону АТО.
Все почалося весною 2014го, коли над Дніпром нависла загроза сепаратизму. Тоді Сергій разом з побратимами будував блок-пости та чергував на під’їздах до міста. Потім почав возити гуманітарну допомогу на Схід України. Ідея купувати за кордоном  старі машини, ремонтувати  їх  та потім доправляти в зону АТО – прийшла випадково - згадує чоловік. А коли бійці дізналися про те, що Сергій вміє лагодити автівки – засипали його проханнями про ремонт.
За час волонтерської діяльності Сергій на собі відчув і жах обстрілів і біль втрат. Розповідає, коли вперше потрапив під вогонь – впав на коліна.
Та зізнається,до обстрілів швидко звик. І вже збирався йти на фронт бійцем, але через вік та стан здоров’я – не склалося. Тож вирішив присвятити себе волонтерству. Зараз він знаний активіст.
Незважаючи на погрози зі сторони бойовиків, Сергій продовжує волонтерську діяльність. Ремонтує машини за власні кошти та на кошти доброчинців. Розповідає, до того, як почалася війна збирав гроші на нову квартиру. Але тепер навіть думати про це забув. Єдине його бажання, щоб в Україні запанував мир.
Наразі Сергій готується їхати на Схід з новою партією гуманітарного вантажу та разом з командою ремонтує декілька машин військових. Зокрема лагодить нову автівку для медиків в зоні АТО.