середа, 7 жовтня 2015 р.

Вивести ІТ сферу на новий рівень. ( відео )

Перший в області коворкінг-центр для студентів-програмістів відкриють у Дніпропетровську в середині жовтня. Це спільний проект облдержадміністрації, студентського та громадського ІТ-руху.
Його унікальність у тому, що тут молодь зможе безкоштовно набиратись досвіду, відвідувати майстер-класи та  працювати над своїми проектами. Ба більше - навіть працевлаштуватися. А отримають роботу – значить, залишаться у Дніпропетровську. А отже місто отримає всі шанси стати потужним ІТ-центром країни, запевняють організатори.
Ремонт у майбутньому коворкінг-центрі в самому розпалі і йде авральними темпами. Розпочали його 18 вересня, а виконали вже 50% від запланованого. До останньої декади жовтня конче треба все встигнути, тож дизайнерка проекту Марія Кублік, яка контролює хід робіт, говорить -  вже три тижні кожну добу вкладається спати о четвертій ранку. На розробку проекту, згадує, був лише один день, але Марія все продумала.
Під центр виділили 350 кв.метрів у гуртожитку Гірничого університету. На його ремонт пішли 700 тисяч гривень меценатських грошей. Тут буде вільна ВФ-зона, Інтернет, оргтехніка та екрани для презентацій. У свій вільний час сюди зможуть приходити ІТ-студенти – спілкуватись, обмінюватися досвідом, відвідувати майстер-класи та робити перші професійні кроки.
Нині він один з організаторів коворкінг центру. Спеціаліст впевнений, за ІТ-сферою – майбутнє, а між тим і в Європі, і в Україні справжній дефіцит таких фахівців. Мріє – Дніпропетровськ стане потужним ІТ-центром і впевнений – в це треба вкладати кошти.