пʼятниця, 30 жовтня 2015 р.

В Україні продовжують рахувати голоси. ( відео )

Виборчі комісії все ще не оголосили кінцеві результати місцевих виборів. Тож, коли ми дізнаємося імена переможців у боротьбі за мерські крісла, або прізвища кандидатів, що вийшли у другий тур, а також коли стануть відомі назви політичних партій, що складуть обласні Ради України – далі в матеріалі моїх колег.
Лише вчора оригінали документів почали доправляти до Дніпропетровської обласної виборчої комісії. Тож, про оголошення кінцевих результатів перегонів говорити ще зарано. Експерт вважає – визначення переможців відкладають через навмисне затягування передачі протоколів.
На думку експерта, за попередніми результатами вже можна визначити, хто саме пройде до другого туру виборів за посаду міського голови . В Дніпропетроську більшість голосів отримали
Проте у Комітеті виборців України б’ють на сполох. Кажуть, виявлено значні порушення під час підрахунку голосів в окремих населених  пунктах. Зокрема проблемною залишається міська комісія Новомосковська. За свідченням міжнародних спостерігачів та представників політичних партій, вона просто не працює.
Експерти також зазначають, що на проблемних дільницях за рішенням Центральної виборчої комісії  результати виборів можуть бути визнані не дійсними. І тоді на мешканців цих регіонів чекатимуть перевибори. за цим виключенням, кінцеві результати   - імена очільників та склад місцевих рад,  українці зможуть дізнатися вже у понеділок.