четвер, 22 жовтня 2015 р.

До храму, що в лікарні імені Мечникова привезли ікону, що вже давно мандрує Україною. ( відео )

Святий Георгій  покровитель військовослужбовців. Тепер помолитися його образу змогли і поранені бійці, що зараз проходять лікування у клініці. Олег раніше не був великим шанувальником церкви. Ходив туди рідно і не замислювався над духовним.
Та воєнні дії на Донбасі повністю змінили його пріоритети. Сьомого жовтня на полі бою хлопець потрапив під обстріл і був поранений. Снаряд потрапив в екскаватор. Олег впевнений, це і врятувало життя йому та його бойовим побратимам. Звезло, переконаний, адже той день військові розпочали з молитви. Вже потрапивши до лікарні імені Мечникова відчув гостру необхідність сходити до храму. З тих пір, часто відвідує без спілкування з Богом не провидить і дня.
Писати цю ікону Київські монахи почали ще під час заворушень на майдані. У травні митрополит Олександр привіз її до Свято-Преображенського собору, тоді бійці вперше її побачили. А далі вона помандрувала містами Донбасу.
Тепер помолитися перед цією іконою за себе, своїх рідних та близьких, а також товаришів по службі мали можливість і бійці, що зараз проходять лікування у клініці Мечникова. А далі вона поїде вже до Курахово, аби і там захищати тих, хто кожен день ризикує власним життям.