понеділок, 26 жовтня 2015 р.

Реструктуризація валютних кредитів – болюча тема. ( відео )

Особливо для тих, хто взяв на позичені у банка гроші житло. За словами правозахисників, у липні-серпні поточного року спостерігалось збільшення кількості позовів від банків до боржників про стягнення коштів. Як слід поводитись тим, хто потрапив у кредитну пастку дізнавалися наші кореспонденти.
Перший дзвінок до правозахисника – мешканець Дніпропетровська загубив паспорт і потім дізнався, що має сплатити кредит, якого не брав. Все затягнулося на роки. Чоловік суди виграв, та попри це гроші банк продовжує знімати. А значить знову прийдеться звертатися до суду. Кожна кредитна історія – індивідуальна – наголошують фахівці. Та в будь-якому разі варто уважно ставитися до документів.  Отже, якщо виникло прострочення – варто спробувати домовитися з банком про реструктуризацію боргу. Якщо спроба виявилася марною – очікуйте в поштовій скриньці претензію від банку про заборгованість, потім  має надійти позовна заява.
Кредитів взагалі краще не брати – радять правозахисники. Навіть якщо боржник пішов на той світ – його борги протягом півроку можуть вимагати з його рідних. А якщо ви ризикнули, і все ж таки взяли кредит, та щось пішло не так - то шукайте вихід разом із фахівцями.