понеділок, 26 жовтня 2015 р.

Перший тур місцевих виборів в Україні позаду. ( відео )

У Дніпропетровському регіоні остаточні підсумки ще не підбили, але більшість голосів підрахували. Що можна прогнозувати вже зараз? Які були порушення виборчого процесу та скільки виборців прийшли на дільниці, щоб підтримати своїх кандидатів?
Дніпропетровська область не стала рекордсменом, де виборці відрізнились великою явкою. Проголосувати прийшло трохи більше сорока відсотків населення.
Про офіційні результати виборів у Дніпропетровську говорити ще рано – підраховані не всі голоси. Та фахівці вже прогнозують, якими вони будуть.
Що ж до фальсифікацій та провокацій на виборчих дільницях – тут всі побоювання фахівців виправдали себе.
До яких тільки кроків не вдавались деякі кандидати аби отримати  на свою користь  побільше голосів.  Схеми  різноманітні, деякі  вразили навіть досвідчених спеціалістів.
Та все ж, фахівці зазначають: такої кількості спостерігачів на  виборах ще не було. Знайшлися серед них і підставні особи, але це випадки поодинокі. Ними зараз займаються правоохоронні органи. Та все ж більшість спостерігачів виявилися справжніми знавцями своєї справи, їхній кваліфікації могли б позаздрити навіть деякі члени виборчкомів.