вівторок, 6 жовтня 2015 р.

Демобілізований - не означає покинутий. ( відео )

Центр допомоги учасникам АТО та їхнім родинам продовжує надавати кваліфіковану допомогу тим, хто неї потребує. Вже 4 місяці як професійні психологи та юристи консультують людей, чиє життя понівичили бойові дії на Донбасі. З якими саме питаннями звертаються до працівників центру - дізнавалися мої колеги.
В Дніпропетровську не забувають про демобілізованих війсьових. Центр допомоги бійцям  АТО вже  давно усіляко допомагає тим,хто повернувся зі Сходу України. За 4 місяці послугами центру скористалися більш ніж півтори тисячі колишніх учасників анти-терористичної операції.
Різносторонність послуг вражає. Учасники АТО можуть отримати і психологічну допомогу, і юридичну консультацію, і навіть нову роботу. Адже, останім часом Центр доволі тісно співпрацює із центром зайнятості та разноманітними освітніми закладами. Тож, військові мають можливість вивчити англійську чи оволодіти основами роботи з комп'ютером та програмуваня.
Багато бійців звертаються за юридичною допомогою. Адже далеко не завжди вони можуть реалізувати свої права та скористатися пільгами. Часом, установи просто ігнорують статус учасника бойових дій. Подолання цієї проблеми - одне з головних завдань Центру.