пʼятниця, 9 жовтня 2015 р.

Депутати Дніпропетровської міськради працюють! ( відео )

Але знову не у повному складі. Лише 64 зі 118 місцевих депутатів зібралися на позачергову сесію, аби прийняти вкрай важливе рішення про внесення змін до бюджету міста на поточний 2015 рік. Як голосували та що обговорювали місцеві парламентарії дивіться у наступному сюжеті.
Напередодні виїзного засідання бюджетного комітету Верховної Ради України, що пройде у Дніпропетровську депутати міської ради теж взялися за головний кошторис міста. Відкрив 68-у позачергову сесію колишній мер, а нині народний депутат України Іван Куліченко. Він похвалив місцевих депутатів про перевиконання бюджету міста.
Уважно послухавши колишнього головуючого депутати починають роботу. Без обговорень приймають питання про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку, та приймають рішення про перерозподіл 50 ти мільйонів гривень. Замість добудови обїзної дороги ці кошти підуть на встановлення трьох тисяч лічильників тепла у багатоквартирних будинках дніпропетровська.
Бурхливе обговорення  депутатів викликало два питання. Міські парламентарії  категорично відмовилися скорочувати  кількість осіб виконавчого комітету міськради, на чому наполягала головуюча, та посперечалися про встановлення   бюветів з питною водою на проспекті Миру.
Із  запитом до головуючої звернувся депутат від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Сакал. Він наполягав щоби наступної сесії  обов.язково розглянути  проблему мешканців селища Авіаторське. Їх виключили зі всіх реєстрів майнових прав, і люди не мають можливості проводити будь які дії з оформлення власного майна.