понеділок, 19 жовтня 2015 р.

Попереджений значить захищений. ( відео )

Медики лікарні ім. Мечникова запросили демобілізованих бійців з Першотравинська на профілактичний огляд. Загалом прийняли близько шістдесят  людей. Всі бажаючі пройшли комплексне обстеження, решта ж зустрілася з важкопораненими  побратимами. Детальніше далі у сюжеті.
Шахтар за професією та воїн за покликанням. Олексія мобілізували  минулої осені. У свої 35 років на здоров’я чоловік не скаржиться, та говорить, після служби в знаки дається стара травма ока. Саме тому обстеження він почав з кабінету офтальмолога. До лікарні чоловік прийшов, аби перевірити здоров’я та говорить це не головне.
Після обстеження хлопців провели до відділення інтенсивної терапії. Тут серед важкопоранених й Андрій. Батько вісьмох дітей насилу згадує, обставини трагедії та зараз вже потроху повертається до нормально життя. Довгоочікувана зустріч з побратимами та теплі слова піднили, говорить стали для нього приємним сюрпризом.
У лікарні на хлопців чекав  не лише комплексний огляд, приємним сюрпризом для бійців стали білети на футбольний матч. Головний лікар Сергій Риженко говорить, важливо не лише лікувати тіло, а й душу. Й Хлопцям конче необхідно відволікатися.
У лікарні ім. Мечникова такі профілактичні огляди вже стали традиційними. Медики, говорять, розслаблятися ніколи. Щодня сюди привозять важкопоранених бійців. Тому вони цілодобову чатують на варті здоров’я.