вівторок, 27 жовтня 2015 р.

Гумор на всі часи. ( відео )

Свою нову книгу в Дніпропетровську презентує Ігор Губерман. Поет відомий своїми сатиристичними віршами – гариками. Нова збірка автора має назву – «Відкритий текст» - це перша і поки єдина книга поета, що вийшла в Україні.
Ігор Губерман народився в Україні, навчався у Росії та багато років тому емігрував до Ізраїлю. Він не приховує, тікав від радянської влади, яка ще у семидесяті засудила його до ув’язнення - автора відіслали до Сибіру на 5 років. Наразі поет в Дніпропетровську, презентує нову книгу афоризмів - "Відкритий текст ", спілкується із шанувальниками та читає вірші.
Свої короткі сатиристичні вірші митець називає Гариками не випадково. Каже, довго шукав потрібну назву.
Його гарики давно стали самостійним жанром поетичної класики. Через глибоке осмислення дійсності, критики ставлять короткі вірші Губермана в один ряд із творами визнаних майстрів афористики. Поет розповідає, теми для творчості знаходить на поверхні життя.
Ігор Губерман Дніпропетровську не в перше. Тут у нього вже є приємні серцю місця. Зокрема – книжковий ринок, та алея художників. В місті автор гариків пробуде декілька днів, та проведе творчий вечір.