четвер, 8 жовтня 2015 р.

В Дніпропетровську завершився термін реєстрації на майбутні вибори місцевої влади. ( відео )

Тож громадянський виборчий комітет вже підбив певні статистичні дані. Хто потрапив до виборчих бюлетенів та за кого збираються голосувати дніпропетровці, дізнавалися мої колеги.
Передвиборча агітація триває не перший день, а самі вибори вже не за горами, тож дніпропетровці потроху визначаються з тим, кому саме віддадуть свій голос. Саме збором цієї інформації і займалися представники Центру соціальних досліджень. На замовлення громадянського виборчого комітету вони провели чергове вивчення суспільної думки. С 1-го по 5 жовтня працівники Центру поквартирно опитували жителів Дніпропетровська. отримали відповіді 2063 людей. Висновки зробили наступні: Наразі лише 51% респондентів точно підуть на вибори міського голови. А це майже на 17 відсотків менше ніж місяц тому, повідомив Іван Красіков. Проте, майже не змінилася катина  політичних уподобань жителів міста.
Однак, на думку очільника "Суспільствобачення" результати голосування ще зовсім не очевидні. Адже кандидати ведуть активну боротьбу. І кожен з них має ресурс аби посунути своїх суперників.
Відтак, експерти закликають усіх громадян брати активну участь у політичному житі Дніпропетровська та приходити на виборчі дільниці. Це не потребує багато часу та дозоляє зробити вибори максимально чесними та відкритими.