середа, 7 жовтня 2015 р.

Кращі з кращих. ( відео )

У лікарні імені Мечникова дипломами та приємними подарунками нагородили медичних сестер. Привітали тих, хто останнім часом був більш старанним та активним. Наш кореспондент – Юлія Шевченко диплом не отримувала, але на свято теж завітала.
Це - справжні супервумен. Вони не переміщуються у часі і не збивають з ніг поглядом. Вони не літають, і не мають надзвичайної сили. Але на їхніх плечах лежить велика відповідальність - щоденно рятувати життя.
За щоденну плідну працю, у цей нелегкий час. За нічні зміни та найвищий рівень професіоналізму у лікарні імені Мечникова відзначили тих, хто найкраще проявив себе. Серед них і дві молоді медичні сестри-анастезіологи.Олександра, одна з них -  працює в реанімації. Зі сльозами на очах вона згадує, як тяжко було, коли почали надходити поранені. Це було складно витримати і морально, і фізично. Під час іловайського котла, наприклад, медичний персонал практично жив у лікарні. Та коли розумієш, скільки життів врятували, таку нагороду ціниш ще більше - підкреслює Олександра.
На мокрому місці очі і в Оксани. Дівчина хотіла бути медиком, скільки себе пам’ятає. Вважає, що бути медичною сестрою її покликання і у лікарі не поривається. Адже роботу обожнює, а одужання кожного з пацієнтів – найвища нагорода для неї.
Спеціальний подарунок Сергій Риженко підготував і для учасниці всеукраїнського конкурсу медичних сестер. П’яте місце з двадцяти – Юлія гідно представила Дніпропетровщину у Луцьку.
Нагородили і тих, хто завідує цими хоробрими та сильними жінками. Хто щодня їх навчає та підтримує. Передає свій досвід та знання молодому поколінню.