четвер, 22 жовтня 2015 р.

Вкрадене дитинство чи покинуті на призволяще. ( відео )

Минулого тижня ми розповідали вам історію мешканців села Старовишневецьке, які вже багато років страждають без дитячого садка. Як стверджують місцеві, гроші з обласного бюджету на дошкільний заклад виділили ще на початку року, проте ремонтні роботи так і не розпочато. Тож людям цікаво - де гроші. Ситуацію з’ясовували мої колеги.
Мешканці Старовишневецького обурені. Мовляв чиновникам їх проблеми –байдужі. Розповідають, дитячого садка в них немає. Замість нього суцільні руїни. Батьки малюків , зізнаються,  питання із дитсадком стало ребром.
Голова сільради Тетяна Глинник розповіла , ще у 2012 році вони склали  проектно-кошторисну документацію, пройшли експертизу. Але за 3 роки, поки чекали грошей з області - документи застаріли. І за новими стандартами будівля не підлягала ремонту – довелося б робити реконструкцію, а це вдвічі дорожче. Люди знайшли інший вихід. Вирішили створити  НВК при школі. , зібрали усі відповідні документи – та отримали відповідь  з ОДАі, що гроші виділено. Але на дворі вже жовтень місяць , а  капітальний ремонт так і не розпочато.
Щоб з’ясувати, чому ремонтні роботи не розпочати, чи виділили кошти та куди  вони поділись  – ми звернулись до обласного управління капітального ремонту. Сергій Горовець запевняє, про дітей не забули. А Усі непорозуміння  виникли через те, що документи Синельниківська райрада до області подала невчасно. За словами посадовця - гроші вже надійшли до районної ради. Тож люди можуть бути спокійні. Найближчим часом розпочнуть капітальний ремонт будівлі для дитсадку, отже  батькам буде де залишити свою малечу.