четвер, 29 жовтня 2015 р.

Техніка безпеки на першому місці.

Опалювальний сезон розпочався, але не у всіх. Тож з настанням холодів люди зігрівають власні домівки різними приладами, а це може бути небезпечним для життя.
Централізоване опалення ще зігріває не всіх містян, батареї ледь теплі, тож для обігріву своїх домівок люди активно використовують винаходи сучасної техніки. Різноманітні обігрівачі та тепло вентилятори – здатні підвищити температуру в оселях, та не можна забувати і про небезпеку, яку ці прилади в собі приховують.
Статистика просто вражає, говорить посадовець. Останнім часом пожежникам нудьгувати не доводилося. Зі зниженням  температури повітря – викликів до рятувальників побільшало.
Оже при використанні обігрівачів, як і інших електроприладів, потрібно дотримуватися елементарних правил безпеки: не залишати їх ввімкненими без нагляду, використовувати лише непошкоджені пристрої, та в жодному разі не сушити на обігрівачах речі. А ще, не вмикати багато техніки одночасно.
Загалом же, зазначають фахівці, майже всі електроприлади мають захист, аби уникнути загоряння. Якщо дотримуватися техніки безпеки – пожежі можна запобігти. А ще в жодному разі не можна ремонтувати пристрої самостійно, у випадку їхньої несправності звертайтеся тільки до спеціалістів.